Galerija

Kontaktai

Savanoriu pr. 178-309, Vilnius LT-03154

Fotovoltika

Geriausi saulės energijos sprendimai

apie

Saulės energijos technologijų ekspertai Fotovoltika Jūsų namams ar verslui gali pasiūlyti pažangius alternatyviosios energijos sprendimus. Projektuojame ir įrengiame išmanias bei ilgaamžes saulės elektrines, kurios atitinka aukščiausius saugumo, kokybės, tvarumo reikalavimus. 

Profesionali Fotovoltikos komanda savo klientams padeda pasiekti efektyviausią ir optimaliausią rezultatą.

Apie fotovoltika
apie mus
about_page-title

Kodėl verta rinktis mus?

fotovoltika
01
patirtis

ILGALAIKĖ PATIRTIS

Esame sukaupę ilgalaikę patirtį saulės elektrinių projektavimo, įrengimo ir priežiūros srityse. Tai leidžia efektyviai pritaikyti optimaliausius sprendimus pagal individualius klientų poreikius, nepriklausomai nuo projekto sudėtingumo. 

02
inovatyvumas

INOVATYVUMAS

Bendradarbiaujame su saulės elektrinių gamybos lyderiais visame pasaulyje, todėl galime Jums pasiūlyti pažangiausią įrangą. Mūsų įrengtos saulės elektrinių sistemos leidžia sugeneruoti daugiau nei įprasta energijos.   

03
saugumas

SAUGUMAS IR ATSAKINGUMAS

Atsakingas požiūris į klientų saugumą ir gamtą yra mūsų prioritetas, todėl laikomės visų tvarumo bei saugumo reikalavimų. Saulės elektrinėse įdiegiame sistemas, užtikrinančias priešgaisrinę saugą, leidžiančias stebėti ir optimizuoti atskirų modulių darbą, sumažinti gedimų riziką. 

04
kokybė

PATIKIMUMAS

Kvalifikuoti Fotovoltikos specialistai laikosi aukščiausios kokybės standartų. Savo veiklą esame apdraudę civilinės atsakomybės draudimu, o klientams suteikiame 25 metų efektyvumo ir kitas garantijas. Pasirinkę mus galite būti užtikrinti, kad turite patikimą partnerį, kuris vykdo savo įsipareigojimus.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Susisiekite su Fotovoltika komanda.