Galerija

Kontaktai

Savanoriu pr. 178-309, Vilnius LT-03154

SAULĖS ELEKTRINIŲ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

visoje Lietuvoje

priežiūra

Saulės elektrinė – investicija, kurios atsiperkamumas priklauso nuo generuojamos elektros kiekio. Jei saulės elektrinės moduliai yra nešvarūs, yra smulkių elektros instaliacijos gedimų, saulės elektrinė neišnaudoja savo pajėgumų, o Jūs prarandate pinigus. Kad to išvengtumėte, siūlome ne tik garantines, bet ir papildomas saulės elektrinės serviso paslaugas. „Fotovoltika“ atliekamiems saulės elektrinės įrengimo darbams atsakingai teikiame 10 metų garantiją.

Pasirūpinkite, kad Jūsų saulės elektrinė generuotų Jums maksimalią grąžą! REGISTRACIJA Į SERVISĄ ČIA arba telefonu: +370 625 45555

saulės_elektrinių_techninė_priežiūra_fotovoltika
about_page-title

Kodėl verta rinktis
mūsų serviso paslaugas?

01
Operatyvumas

Reagavimas per 8 val.

Pasirašius su mumis techninės priežiūros sutartį, į gedimus reaguojame per 8 darbo valandas ir pasirūpiname, kad energijos sistema pradėtų veikti kaip įmanoma greičiau .

02
Kompetencija

Viskas iš vienų rankų

Vieno vizito metu apžiūrėsime ir įvertinsime visą saulės elektrinės sistemą. O turėdami savo klientų istoriją greitai ir kokybiškai išspręsime gedimus.

03
Greitis + kokybė

Į klientą orientuotos paslaugos

Kvalifikuoti specialistai visoje Lietuvoje saulės elektrinių gedimus pašalins vos tik gavę reikiamas detales iš gamintojų sandėlių užsienyje.

04
Atsarginės dalys

Patikimumas

Esame oficialūs saulės elektrinių komponentų gamintojų atstovai. Daugelį originalių remontui reikalingų detalių turime savo sandėlyje, o jeigu neturime operatyviai gauname iš savo partnerių.

FOTOVOLTIKA

SERVISO PASLAUGOS

paslaugos
PATIKRA

Patikros metu atliekamas nuodugnus saulės elektrinės patikrinimas siekiant nustatyti jėgainės būklę arba identifikuoti gedimų priežastis. Patikros tikslas – maksimali Jūsų saulės elektrinės grąža. Rekomenduojame patikrą atlikti kas 3 metus.

GEDIMŲ ŠALINIMAS

Patikrinimo metu, gali būti nustatyti su nusidėvėjimu susiję gedimai, dėl kurių saulės elektrinė neveikia arba generuoja mažiau saulės energijos nei įprastai. Kartais pakanka tiesiog nuplauti modulius, kad elektros generacija pakiltų 5-15 %.

TECHINĖ PRIEŽIŪRA

Reguliari saulės elektrinių priežiūra padeda išvengti Jums įvairių gedimų ir su tuo susijusių finansinių nuostolių.

Juridiniams asmenims ir viešajam sektoriui reguliari saulės elektrinės patikra privaloma*. 

* pagal gamintojų ir Elektros įrenginių bandymų normų ir apimčių aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2016 m. spalio 26 d. įsakymu Nr. 1-281 (XXXIII SKYRIUS).

Naudojami saulės elektrinių
diagnostikos metodai

Elektriniai matavimai

Termovizija

Užveržimo patikra dinamometru

Modulių efektyvumo patikra

Įžeminimo, kabelių izoliacijos ir pereinamųjų kontaktų varžų, įtampų, galios elektriniai matavimai skirti nustatyti, ar saulės elektrinės komponentai atitinka jiems keliamus elektrosaugos reikalavimus bei ar Jūsų elektrinė veikia optimaliausiu režimu. Kartu tai gali padėti apsisaugoti nuo galimų gedimų artimiausioje ateityje. REGISTRACIJA Į SERVISĄ ČIA arba telefonu: +370 625 45555

Termovizinė kamera parodo moduliuose slypinčias kaistančias ar jau perkaitusias celes, taip pat gamyklinius trūkumus, kurie nematomi vizualinės apžiūros metu. AC skydų bei elektrinių jungčių termovizija – elektrinės  ir elektros tinklo sutrikimų prevencija ir įrangos ilgaamžiškumo užtikrinimas. REGISTRACIJA Į SERVISĄ ČIA arba telefonu: +370 625 45555

Kai kuriose konstrukcijose modulių laikiklių tvirtinimo varžtai ilgainiui atsileidžia nuo vėjo sukeliamos modulių vibracijos, todėl atliekama patikra ir jungčių suvaržymas dinamometriniu raktu vadovaujantis konstrukcijų gamintojų instrukcijomis. REGISTRACIJA Į SERVISĄ ČIA arba telefonu: +370 625 45555

Specialiu prietaisu įvertinama konkretaus modulio ar modulių grandinės generuojama galia ir kiti aktualūs parametrai realiomis sąlygomis. Matuojant atsižvelgiama į temperatūrą, modulių pasvirimo kampą, modulio amžių ir gamyklinius parametrus. Padaroma išvada, ar moduliai esamomis sąlygomis dirba iš tiesų efektyviai. REGISTRACIJA Į SERVISĄ ČIA arba telefonu: +370 625 45555

Saulės elektrinių

modulių plovimas

Paskaičiuota, kad nuplovus užterštus modulius elektros generacija išauga 10-50 %. Saulės elektrinės plaunamos naudojant profesionalią įrangą ir specialiai tam skirtas priemones, modulį padengiančias apsaugine nano danga. Rekomenduojama modulius plauti 1-2 kartus per metus. Plovimo kaina priklauso nuo modulių dydžio ir kiekio bei nuo montavimo tipo.

Saulės modulio plovimo poreikį galime įvertinti nuotoliniu būdu: iš vaizdinės medžiagos, situacijos aprašymo, jėgainės rodiklių arba atvykti į vietą ir atlikti objekto patikrą.

Dažniausiai užduodami klausimai

1.Kokios garantijos teikiamos įtampos keitikliams?

Įtampos keitikliams (inverteriams) taikomos garantijos priklausomai nuo gamintojo:

  • Solplanet - 15 metai (galima pratęsti iki 20 m.)
  • Huawei - 10 metų (galima pratęsti iki 20 m.)
  • Growatt – 10 metų
  • SolarEdge - 12 metų (galima pratęsti iki 25 m.)
  • FOX – 12 metų

Inverterių gamintojai turi galimybę pratęsti teikiamos garantijos laikotarpį už papildomą mokestį. Papildomos garantijos kaina priklauso nuo inverterio gamintojo ir galingumo, tačiau garantijos pratęsimo kaina bendroje elektrinės sąmatoje nėra didelė. 

Tikslios garantijos sąlygos pateikiamos įsigyjant įtampos keitiklį. Svarbu atkreipti dėmesį, kad daugumoje atvejų garantija baigia galioti, jei aparatas buvo mechaniškai atidarytas ne sertifikuotų serviso specialistų.

2.Kokios garantijos teikiamos saulės moduliams?

Atstovaujame laiko ir mūsų patikrintus tiekėjus, todėl prekiaujame tik aukštos kokybės saulės elementais. Produkcijai suteikiamos garantijos priklausomai nuo gamintojo:

TrinaSolar Vertex S 420 W teikiama 15 m. produkto ir 25 m. 84,8 % efektyvumo garantija.

Tam tikriems produkcijos modeliams gamintojai gali taikyti skirtingas garantijas, todėl tikslią informaciją gausite komerciniame pasiūlyme ir/ar prie jo pateikiamose techninėse specifikacijose.

3.Kokia saulės elektrinės techninės priežiūros kaina?

Atvykimas į gedimo vietą ir valandos trukmės patikra siekiant nustatyti gedimą kainuoja 90 €.

Papildomos darbo valandos vertinamos 50 €/h.

Jei nustatomas garantinis gedimas, darbų kaina vertinama pagal garantines sąlygas. Sudarius techninės priežiūros sutartį, darbų kaina nustatoma vadovaujantis sutarties sąlygomis.

4.Kokia saulės modulių plovimo kaina?

Plovimo kaina priklauso nuo modulių dydžio ir kiekio bei nuo montavimo tipo (ant žemės, ant plokščio stogo, ant šlaitinio stogo). 

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Susisiekite su Fotovoltika komanda.