Galerija

Kontaktai

Savanoriu pr. 178-309, Vilnius LT-03154

Parama saulės elektrinėms iki 10 kW

Valstybė suteikia 323 eurus už 1 kW siekiančią subsidiją saulės modulių ir įtampos keitiklio įrengimui arba 243 eur / 1 kW subsidiją įsigyjant saulės modulius (be įtampos keitiklio). Saulės elektrinė su valstybės subsidija atsiperka per 3-5 metus.

Subsidijas saulės elektrinėms gali gauti nuosavų namų, butų ir sodo paskirties pastatų savininkai. Taip pat parama skiriama fiziniams asmenims, kurie ne mažiau kaip 6 metus naudoja žemės sklypą ar gyvenamąjį pastatą pagal nuomos ar panaudos sutartį.

Norintiems gauti APVA paramą: ką svarbu žinoti?

Tam, kad gautumėte APVA paramą, svarbu atitikti šiuos kriterijus:

Saulės moduliai ir įtampos keitiklis turi atitikti ES reikalavimus ir normatyvus, taikomus saulės elektrinėms. Saulės elektrinė turi turėti visas reikalingas garantijas, CE ženklą, apsaugą nuo dulkių, drėgmės.

Jei žemės sklypas ar pastatas yra nuomojamas arba turimas pagal panaudos sutartį, nuomos/panaudos sutartis turi galioti ne mažiau kaip 6 metus.

Saulės elektrinė turi būti įdiegta ir išlaidų kompensavimo prašymas APVA pateiktas ne vėliau kaip 2023 metų balandžio 30 dieną.

Prieš teikiant paraišką APVA kompensacijai gauti, svarbu įsivertinti savo elektros vartojimo įpročius, saulės elektrinės įdiegimo galimybes, elektros tinklo pajėgumą (tam reikėtų kreiptis į ESO).

Susisiekite su mumis!

Fotovoltika komanda Jums suteiks nemokamą profesionalią konsultaciją ir padės atsakyti į visus rūpimus klausimus. Susisiekite su mumis ir mes padėsime įsirengti optimaliausią saulės elektrinės sistemą Jūsų namams, užtikrinsime sklandžią jos priežiūrą bei atliksime visas reikalingas procedūras.