Galerija

Kontaktai

Savanoriu pr. 178-309, Vilnius LT-03154

Už paskolą saulės elektrinei moka mažiau, nei mokėtų už elektrą?

Konferencijoje „Mano investicija” Swedbank Lietuvoje privačios klientų tarnybos vadovas Pavelas Ladziato pasidalino savo patirtimi apie saulės elektrinės atsiperkamumą. Jis sako:

“Sudėjus paskolos grąžinimą, paskolos palūkanas ir naują kainą, kurią moki už elektrą- moki simboliškai mažiau jau kitą mėnesį.  Aš pats įsirengiau 7,4 kW galingumo saulės elektrinę, tuo metu buvo 2020 metai ir 1 kilovato kaina buvo apie 1 tūkstantis eurų, man salės elektrinė su viskuo kainavo netoli 7 tūkst. eur.  Gavau 3,2 tūkst. eurų paramą iš valstybės, tai mano realūs kaštai buvo 3,8 tūkst. eur.

Pasiėmiau paskolą banke, kuri tuo metu ir dabar kainuoja 4,9 proc. palūkanų. Paskola ilgalaikė, 10 metų trukmės, tad mano įmoka už paskolą yra apie 70 eurų per mėnesį (palūkanos fiksuotos). 

33 proc. elektros atiduodu ESO, tad mano elektros sąnaudos yra 0 eurų. Dabartinėmis kainomis, pagal mano faktinį suvartojimą mokėčiau netoli 80 ar 90 eurų.”

Komentaro šaltinis – Delfi. Konferencijos įrašas prieinamas tik prenumeratoriams: Už paskolą saulės elektrinei moka mažiau, nei mokėtų už elektrą: įvertino atsiperkamumą su parama ir be – DELFI Verslas

Ketinate įsirengti saulės elektrinę?

Apie galimą valstybės paramą skaitykite daugiau čia.

Apie paskolos galimybes sužinokite daugiau čia.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Susisiekite su Fotovoltika komanda.